Koncepcja usług rolnictwa

W krajach, w których SAMSON AGRO prowadzi działalność, ma on ustaloną organizację sprzedaży i usług powiązanych. Ta organizacja służy klientom w codziennej konserwacji maszyn i urządzeń, ale także w rozwiązywaniu innych problemów dla klientów.

Współpracujemy ściśle z lokalnymi dystrybutorami. Nasi przedstawiciele posiadają stale aktualizowane informacje o naszych maszynach i urządzeniach dzięki kursom organizowanym przez firmę SAMSON AGRO. Wiemy, jak ważna jest szybka reakcja na rozmowy serwisowe, dlatego wspieramy również naszych klientów i dealerów przez całą dobę dużym wsparciem technicznym prosto z fabryki w Viborze. W razie potrzeby wsparcie to może być również rozszerzone na szybkie, lokalne wsparcie techniczne. Istnieje również możliwość bezpośredniego wsparcia pomocy technicznej przez jednego z naszych pracowników fabryki.

Aby jeszcze bardziej zwiększyć zaufanie do naszych produktów, koncentrujemy się na prostych procedurach zarządzania gwarancjami, co prowadzi do szybkiego rozpatrywania roszczeń gwarancyjnych w celu natychmiastowego rozpoczęcia napraw bez zbędnych opóźnień.